Sponsor Bağlantı
Sponsor Bağlantı
Ücretsiz Tarot Falı
Sitemiz üzerinde ücretsiz tarot falı baktırmak istiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz. Üç kart tarot falı, ister ilişki tarot açılımı isterseniz tek kart tarot falınıza bedava bakabilir ve kendiniz yorumlayabilirsiniz.

Tarot Falı Bak

fal reklamlar
Tarot ortaçağ döneminde bulunan 78 kartlık seri desteden oluşan oyun kağıtlarını anlamlandırma çabasıdır. Tarot Falı ise bu kart destenin kullanılarak fal bakıldığı fal türüdür. Ortaçağdan bu zamana tarot falı bakılmış ve kahinler ve medyumlar tarafından geleceği gördükleri iddia edilmiştir. Tarot falının gizemli ve lanetli bir tarafının kulaktan kulağa yayılmasıyla da günümüzde de hala popülaritesini kormuş ve meraklıları tarafından bakılmaya ve baktırılmaya devam edilmiştir.

Tarot falının birçok farklı açılımı bulunur. En popüler olanı ise Kelt Haçı açılımıdır. Kolay ve basit olması sebebiyle tarot falına yeni bakmaya başlayan insanlar tarafından sıkça tercih edilir.Kelt Haçı açılımı sırasında 10 adet tarot kartı seçilir ve bakılan kişiyi sembolize etmesi için bir kart seçilir. Belirleyici kartı seçerken falı baktıran kişinin cinsiyet ve yaş gibi özellikleri önemlidir. Bu kart seçildikten sonra deste sol elle tutularak sağ el yardımıyla karıştırılır.

tarot baktir

Tek kart tarot 3 kart tarot Tarot ilişki açılımı

Kartlar karıştırıldıktan sonra kartlar yere serilir ve ala baktıran kişi sol eliyle 10 adet kart seçer. Seçtiği sıra ile fala bakan kişiye verir. Fala bakan kişi sırasıyla kartları belirli bir şekilde yere dizer ve kartları tek tek açarak yorumlamaya başlar. Kartların düz ya da ters oluşları yorumlamada farklı anlamlara geleceği için önemlidir.

Fala bakan kişi 10 adet kart ile aklınızda tuttuğunuz sorunuz ile ilgili cevapları size sunar ve fala bakan kişi sizin için bunları yorumlayarak size söyler. 10 adet kart ile aklınızdaki sorunun gerçekten cevaplanıp cevaplanamayacağını düşünmek ise size kalıyor. Tarot ile kaç kişi gerçek cevapları bulabilmiş araştırmanızda fayda var.

Tarot falı baktırmak isteyen ziyaretçilerimiz öncelikle yorumlanmasını istediği fal türünü seçerek işleme başlamalıdır. Tamamiyle ücretsiz kullanım sunulan fal bakma sitemizde yapmanız gereken sadece kendi kartlarınızı seçip bedava yorumlanmasını sağlamak. Unutmayın fallar gelecekten haber vermez ve tamamiyle oyundan ibarettir. Gerçekliği olmayan bu açılımları sadece zaman geçirmek için değerlendirmelisiniz.


Tarot Falı Bak


Tüm hakları saklıdır © 2016